55 ја следат оваа компанија


img

Push-up Сет од 3 долен веш со мека подлога во големина по избор

300 ден.

60 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

400000000109

Опис

Карактеристики на производот:

  • Push-up 
  • Вградена мека задна подлога за поголем волумен 
  • Комфортни и лесни за носење
  • Материјал: 65% памук и 35% спандекс
  • Може да се перат во машина за алишта на програма за нежни циклуси 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.