98% попуст на онлајн курс: Python Programming + Е-сертификат од Course Central во вредност од 26 350 ден. (425 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

26350 ден.

Попуст

98%

Заштеда

25792 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Oнлајн курс: Python Programming + Е-сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.09.2021 до 21.11.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Python is a potent yet accessible general-purpose programming language, making it an excellent first language to learn. This Python Programming Course From Beginner To Expert course will help you to learn Python from the basic to the advanced level.

This course begins with the potential job opportunities in the marketplace and the techniques of landing a Python job without a degree. With its assistance, you will be able to master Python object-oriented programming with all of the basic structures like function and loops. It includes the construction of a Python program from the beginning, writing Python scripts, and utilizing variables to store, retrieve, and calculate data.

Подетално за курсот погледнете ТУКА

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.