2 ја следат оваа компанија


- 30%

Pyunkang yul Essence Toner 200ml

1199 ден.

843 ден.

Шифра:

25

Опис

  • PYUNKANG YUL Essence Toner е тонер без мирис и без бои кој помага во негување и хидрирање на кожата до нејзината оптимална состојба
  • Познато е дека PYUNKANG YUL има состојки потребни само за кожата; во овој случај, само 7 состојки се користат во овој тонер
  • Помага за подобрување на бариерата на кожата и навлажнување на сува и иритирана кожа. Користејќи ract Astragalus Membranaceus Root Extract наместо вода, овој тонер помага во потхранувањето на кожата со антиинфламаторно и антиоксидативно дејство

Пакување: 200ml

Начин на употреба:

После чекорот за чистење, со памучна подлога нанесете соодветна количина на сува кожа.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.