82% попуст на комплетен пакет за чисти заби: чистење забен камен, полирање со воздушна абразија, премачкување со флуор и совети за превенција во ПЗУ 11 Октомври во вредност од 2000 ден. по цена од 360 ден.

РАСПРОДАДЕНО

82% попуст на комплетен пакет за чисти заби: чистење забен камен, полирање со воздушна абразија, премачкување со флуор и совети за превенција во ПЗУ 11 Октомври во вредност од 2000 ден. по цена од 360 ден.

Цена

360 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

82%

Заштеда

1,640 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 16

 • Христо Татарчев бб Кисела Вода Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2774 975

 • contact@pzu11oktomvri.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Пакет за чистење заби:

 • преглед чистење забен камен
 • полирање со воздушна абразија (пескарење)
 • премачкување со флуор (импрегнација)
 • совет за превенција на забите

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.11.2017 до 30.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон или e-mail
 • Ординацијата работи во 2 смени: 09 - 16 и 11:30 - 19 часот 

Опис

Правилното одржување на оралната хигиена е клучно за здрави и убави заби. Во денешното модерно време тие се вистинска слика за секој човек, па тоа е причина плус да бидете среќни со убава насмевка. Со овој пакет добивате комплетно професионално чистење назабен камен и полирање на забите. Поради нивна чувствителност и заштита, во пакетот е вклучено и нивно премачкување со флуор и комплетен индивидуален совет и консултација за нивно одржување. Нека вашата насмевка зборува многу повеќе за вас.

Стоматолошката ординација "11 октомври" ги нуди сите современи услуги за оралното здравје и естетски изглед на вашите заби. Секојдневните интервенции на пломбирање, лечење на заби, естетско избелување на заби, коронки и мостови, екстракции, чистење на камен, пескарење, калапчиња за заби и останати услуги придонесуваат за среќни насмевки и задоволни пациенти. Стоматолошката ординација има склучено договор и со Фондот за здравствено осигурување на Македонија и се наоѓа во склоп на здравствениот дом во Кисела Вода.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ