Комплетна грижа за женското здравје! До 46% попуст на комплетен гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест + колпоскопија во ПЗУ Цветановски

РАСПРОДАДЕНО

Комплетна грижа за женското здравје! До 46% попуст на комплетен гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест + колпоскопија во ПЗУ Цветановски

Цена

1,290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,400 ден.

Попуст

46%

Заштеда

1,110 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • 11-ти Октомври бр. 115 (спроти Билна Аптека)

 • 02 3227 433

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:30

Добивате

Комплетен специјалистички гинеколошки преглед по избор:

- Пакет 1, цена: 2400 ден. 1290 ден.

 • Гинеколошки преглед
 • ЕХО
 • Пап тест

- Пакет 2, цена: 3200 ден. 1850 ден.

 • Гинеколошки преглед
 • ЕХО
 • Пап тест
 • Колпоскопија

* Прегледите ги врши специјалист гинеколог - акушер Д-р Тасе Цветановски


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.11.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Гинеколошко - акушерската ординација Цветановски е приватна здравствена установа, која Ви овозможува комплетни услуги од областа на гинекологијата и акушерството, следење бременост,како и ултразвучни прегледи.

Благодарение на долгогодишното искуство и стручноста  на Др.Тасе Цветановски и неговиот тим во областа на гинекологијата која е составен дел на животот на секоја жена и е од суштинско значење за чувањето на женското здравје, бидејќи најголем број болести кои се откриваат во раната фаза,можат и да се излечат.

Посетата кај гинекологот, прегледот  и консултацијата е најдобар начин за жената да биде информирана за болестите и проблемите кои можат да се појават во одреден период, кога се во прашање женските репродуктивни органи, а притоа да се најде и мерка за спречување и лечење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ