Комплетна грижа за женското здравје! До 46% попуст на комплетен гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест + колпоскопија во ПЗУ Цветановски

Цена

ден.

ден.

Големина е задолжително поле!

Вредност

2400 ден.

Попуст

46%

Заштеда

1110 ден.

Купени: 5

 • 11-ти Октомври бр. 115 (спроти Билна Аптека)

  Одведи ме таму

  02 3227 433

Добивате

Комплетен специјалистички гинеколошки преглед по избор:

Опции на понудата:

Пакет 1: Гинеколошки преглед, ЕХО и пап тест 2,400 ден. 1,290 ден.
Пакет 2: Гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест, колпоскопија 3,200 ден. 1,699 ден.

*Прегледите ги врши специјалист гинеколог - акушер Д-р Тасе Цветановски

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.03.2019 до 04.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Гинеколошко - акушерската ординација Цветановски е приватна здравствена установа, која Ви овозможува комплетни услуги од областа на гинекологијата и акушерството, следење бременост,како и ултразвучни прегледи.

Благодарение на долгогодишното искуство и стручноста  на Др.Тасе Цветановски и неговиот тим во областа на гинекологијата која е составен дел на животот на секоја жена и е од суштинско значење за чувањето на женското здравје, бидејќи најголем број болести кои се откриваат во раната фаза,можат и да се излечат.

Посетата кај гинекологот, прегледот  и консултацијата е најдобар начин за жената да биде информирана за болестите и проблемите кои можат да се појават во одреден период, кога се во прашање женските репродуктивни органи, а притоа да се најде и мерка за спречување и лечење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.