До 63% попуст на пакет по избор за проценка на хипертензија во ПЗУ Диамед

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

63%

Заштеда

2510 ден.

Купени: 1

 • ул.Ѓорче Петров 23, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2033 530

  info@diamed.mk

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1 5,000 ден. 2,500 ден.
Пакет 2 4,000 ден. 1,490 ден.

Пакет 1

 • ЕКГ + мерење на крвен притисок
 • Ехо на уринарен тракт
 • АБПМ (24 часовен холтер за мерење на крвен притисок) 
 • Детална лабараториска анализа (ККс, Гликемија, Липиден статус, АСТ/АЛТ,електролитен статус, уреа, креатинин, урина со седимент) 
 • ГФР (проценка на бубрежна функција)

Пакет 2

 • ЕКГ + мерење на крвен притисок
 • Ехо на уринарен тракт
 • Детална лабараториска анализа (ККс, Гликемија, Липиден статус, АСТ/АЛТ,електролитен статус, уреа, креатинин, урина со седимент) 
 • ГФР (проценка на бубрежна функција)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.07.2019 до 20.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е резервација пред купување на купонот (резервацијата за термин може да се врши и пред 05.08.2019)

Опис

Диамед е Специјална болница за нефрологија и хемодијализа која обезбедува грижа за болни со бубрежни заболувања, бубрежна слабост и болни кои се на хроничен програм на хемодијализа. Ние вложуваме напори да го подобриме квалитетот на животoт на болните со современа медицинска/лекарска грижа и терапија, индивидуална грижа, водење и следење за секој болен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.