84% попуст на пломбирање на заб со висококвалитетна нанопорцеланска пломба + чистење на забен камен со ултразвук и полирање на заби до висок сјај во ПЗУ Др. Ангелова во вредност од 2400 дeн. по цена од 380 ден.

Цена

380 ден.

Вредност

2400 ден.

Попуст

84%

Заштеда

2020 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 20

 • Boulevard Jane Sandanski 37, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  070659340

  kateangelova1981@gmail.com

Добивате

Пломбирање на заб со висококвалитетна нанопорцеланска пломба

* Гратис чистење на забен камен со ултразвук и полирање на заби до висок сјај

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.03.2019 до 31.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Ординацијата има склучено договор со фондот за здравство

Опис

Во стоматолошката ординација Др Ангелова работи тим со долгогодишно искуство во својата работа и квалитет во услугата 

Ординацијата има склучено договор со фондот и можност за избор на матичен стоматолог

Во стоматолошката ординација се вршат следниве услуги:

      - вадење заби 
      - пломбирање
      - лекување на заби (ендодонција)
      - обработка на парадонтални џепови 
      - детска и превентивна стоматологија
       - белење на заби 
       - импланти

Сите видови на протетски услуги (тотална протеза , парцијална валпласт протези, визил протези ,визил протези со припрема металкерамички коронки,  безметални  коронки.

За компанијата

Во стоматолошката ординација Др Ангелова работи тим со долгогодишно искуство во својата работа и квалитет во услугата 

Ординацијата има склучено договор со фондот и можност за избор на матичен стоматолог

Во стоматолошката ординација се вршат следниве услуги:

 • вадење заби 
 • пломбирање
 • лекување на заби (ендодонција)
 • обработка на парадонтални џепови 
 • детска и превентивна стоматологија
 • белење на заби 
 • импланти

Сите видови на протетски услуги (тотална протеза, парцијална валпласт протези, визил протези, визил протези со припрема металкерамички коронки, безметални коронки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.