76% попуст на ултразвучно чистење забен камен + полирање со абразивна паста до висок сјај во ПЗУ Др. Ангелова во вредност од 1200 ден. по цена од 290 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

76%

Заштеда

910 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 27

Добивате

Ултразвучно чистење забен камен + полирање со абразивна паста до висок сјај 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.02.2019 до 06.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Ординацијата има склучено договор со фондот за здравство
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Во стоматолошката ординација Др Ангелова работи тим со долгогодишно искуство во својата работа и квалитет во услугата 

Ординацијата има склучено договор со фондот и можност за избор на матичен стоматолог

Во стоматолошката ординација се вршат следниве услуги:

      - вадење заби 
      - пломбирање
      - лекување на заби (ендодонција)
      - обработка на парадонтални џепови 
      - детска и превентивна стоматологија
       - белење на заби 
       - импланти

Сите видови на протетски услуги (тотална протеза , парцијална валпласт протези, визил протези ,визил протези со припрема металкерамички коронки,  безметални  коронки,  

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.