Корекција на вашата насмевка! 47% попуст на естетско средување на заб (промена на забот во посакувана форма и боја) со најнова технологија на нано порцелан од јапонско потекло во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 3000 дeн. по цена од 1590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Корекција на вашата насмевка! 47% попуст на естетско средување на заб (промена на забот во посакувана форма и боја) со најнова технологија на нано порцелан од јапонско потекло во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 3000 дeн. по цена од 1590 ден.

Цена

1,590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

47%

Заштеда

1,410 ден.

Купени : 1

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 677 920

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 пон-пет од 08:00 до 13:00 и од 17:00 до 20:00 часот

Добивате

Естетско средување на заб (промена на забот во посакувана форма и боја) со најнова технологија на нано порцелан од јапонско потекло


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Совршена естетика без стругање и болка, со промена на боја и форма на заб со најнова технологија на нано порцелан од јапонско потекло со отпорност на киселини обезбедува максимална издржливост на абразија со способност за самополирање и транспарентност. 

Корегирајте ја насмевката онака како што посакувате. Со најновиот безболен процес и најнова технологија, вашите заби ќе ја имаат формата и бојата за која отсекогаш сте посакувале. Се работи без препарација (стружење на забот) со високо квалитетни порцелански фасетки. Вашата насмевка заслужува идеален изглед.

Oрдинацијата нуди и други услуги:

 • сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • превенција на кариес кај деца
 • систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ