78% попуст на пломбирање на заб со нано порцеланска пломба, преглед со интраорална камера + гратис полирање на заби до висок сјај во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 1600 дeн. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

78% попуст на пломбирање на заб со нано порцеланска пломба, преглед со интраорална камера + гратис полирање на заби до висок сјај во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 1600 дeн. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

78%

Заштеда

1,250 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 11

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 677 920

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 пон-пет од 08:00 до 13:00 и од 17:00 до 20:00 часот

Добивате

 • Пломбирање на заб со нано порцеланска пломба (во вредност од 1100 ден.)
 • Преглед со интраорална камера (во вредност од 600 ден.)

+ Гратис полирање на заби до висок сјај


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Со купувањето на овој ваучер добивате професионална услуга од тим со долгогодишно искуство кој ќе се погрижи за здравјето на вашите заби и вашата насмевка, со долгогодишно работно искуство и современа апаратура.

Oрдинацијата нуди и други услуги: 

 • сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • превенција на кариес кај деца
 • систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ