76% попуст на пломбирање на заб со нано порцеланска пломба од јапонско потекло со камелеон ефект, преглед со интраорална камера + гратис полирање на заби до висок сјај во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 1600 дeн. по цена од 390 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

76%

Заштеда

1210 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември)

  Одведи ме таму

  070 677 920

Добивате

 • Пломбирање на заб со нано порцеланска пломба од јапонско потекло со камелеон ефект
 • Преглед со интраорална камера

+ Гратис полирање на заби до висок сјај

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 15.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Со купувањето на овој ваучер добивате професионална услуга од тим со долгогодишно искуство кој ќе се погрижи за здравјето на вашите заби и вашата насмевка, со долгогодишно работно искуство и современа апаратура.

Oрдинацијата нуди и други услуги: 

 • сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • превенција на кариес кај деца
 • систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.