76% попуст на пломбирање заб со нано порцеланска пломба од јапонско потекло со камелеон ефект, преглед со интраорална камера + гратис полирање на заби до висок сјај во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 1600 дeн. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

76% попуст на пломбирање заб со нано порцеланска пломба од јапонско потекло со камелеон ефект, преглед со интраорална камера + гратис полирање на заби до висок сјај во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 1600 дeн. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

76%

Заштеда

1,210 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 13

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 677 920

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 пон-пет од 08:00 до 13:00 и од 17:00 до 20:00 часот

Добивате

Пломбирање на заб со нано порцеланска пломба од јапонско потекло со камелеон ефект, преглед со интраорална камера + гратис полирање на заби до висок сјај


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2018 до 15.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Работно време: пон-пет (08:00 до 13:00 часот и од 17:00 до 20:00 часот)

Опис

Со купувањето на овој ваучер добивате професионална услуга од тим со долгогодишно искуство кој ќе се погрижи за здравјето на вашите заби и вашата насмевка, со долгогодишно работно искуство и современа апаратура.

Oрдинацијата нуди и други услуги: 

 • сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • превенција на кариес кај деца
 • систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ