Совршено здрави заби! До 81% попуст на услуга по избор: пломбирање на заб со нано-композитна или микрохибридна пломба или пакет за чистење на забен камен со полирање во ПЗУ "Др. Милановски"

РАСПРОДАДЕНО

Совршено здрави заби! До 81% попуст на услуга по избор: пломбирање на заб со нано-композитна или микрохибридна пломба или пакет за чистење на забен камен со полирање во ПЗУ "Др. Милановски"

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

81%

Заштеда

1,301 ден.

Купени : 50

 • Бул. Јане Сандански бр. 96

 • 078 218 457; 077 851 086

 • dr.milanovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 19:00

Добивате

 • Чистење забен камен + полирање, цена: 1600 ден. 299 ден.
 • Пломбирање со нано-композитна пломба, цена: 1200 ден. 399 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2017 до 20.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Ординацијата има склучено договор со фондот за здравство

Опис

За блескава насмевка грижете се за оралното здравје!

Препуштете се во рацете на професионалци кои работат во новоотворената Ординација по општа Стоматологија Д-р. Милановски. Стручен тим кој нуди услуги од сите области на стоматологијата, за што посреќни пациенти и насмевки. ПЗУ Д-р. Милановски има склучено договор со Фондот за Здравствено осигурување на Република Македонија при што работат во својство и на матичен стоматолог.

Дополнителни услуги кои ги нуди ординацијата:

 • Изработка на порцелански коронки
 • Безметални порцелански коронки
 • Визил и класични протези
 • Valplast протези
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ