84% попуст на чистење забен камен + полирање во ПЗУ Др. Милановски во вредност од 1600 ден. по цена од 250 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

84%

Заштеда

1350 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 11

 • Бул. Јане Сандански бр. 96

  Одведи ме таму

  078 218 457; 077 851 086

  dr.milanovski@gmail.com

Добивате

Чистење забен камен + полирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.06.2019 до 01.08.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Ординацијата има склучено договор со фондот за здравство

Опис

За блескава насмевка грижете се за оралното здравје!

Препуштете се во рацете на професионалци кои работат во Ординацијата по општа Стоматологија Д-р Милановски. Стручен тим кој нуди услуги од сите области на стоматологијата, за што посреќни пациенти и насмевки. ПЗУ Д-р. Милановски има склучено договор со Фондот за Здравствено осигурување на Република Македонија при што работат во својство и на матичен стоматолог.

Дополнителни услуги кои ги нуди ординацијата:

 • Изработка на порцелански коронки
 • Безметални порцелански коронки
 • Визил и класични протези
 • Valplast протези
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.