Целосна грижа за женското здравје! До 40% попуст на гинеколошки пакет по избор: ехо, вагинален преглед и ПАП тест или бимануелен преглед, гинеколошки ултразвук, ПАП и колпоскопија во ПЗУ Гинековита

Цена од

1560 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2600 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1040 ден.

Купени: 6

 • ул. Борка Талевски бр.68/1 Скопје

  Одведи ме таму

  02/60 92 495

  suzanakostovska@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1 – ехо, вагинален преглед, ПАП 2,600 ден. 1,560 ден.
Пакет 2 – Пап, бимануелен преглед, гинеколошки ултразвук, колпоскопија 3,400 ден. 2,380 ден.

* Прегледот го врши доктор Сузана Костовска

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2019 до 20.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете го вашето здравје во професионални раце!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.