Целосна грижа за женското здравје! До 40% попуст на гинеколошки пакет по избор: ехо, вагинален преглед и ПАП тест или бимануелен преглед, гинеколошки ултразвук, ПАП и колпоскопија во ПЗУ Гинековита

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

2600 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1040 ден.

Купени: 2

 • ул. Борка Талевски бр.68/1 Скопје

  Одведи ме таму

  02/60 92 495

  suzanakostovska@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1 – ехо, вагинален преглед, ПАП 2,600 ден. 1,560 ден.
Пакет 2 – Пап, бимануелен преглед, гинеколошки ултразвук, колпоскопија 3,400 ден. 2,380 ден.

* Прегледот го врши доктор Сузана Костовска

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2019 до 04.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Ординацијата нема да работи во период од 14.01.до 18.01.2019
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете го вашето здравје во професионални раце!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.