75% попуст на стоматолошки пакет: чистење на забен камен, обработка на парадонтални џебови, отстранување на меки наслаги и полирање на забите со паста во ПЗУ Др. Кристијан во вредност од 1000 ден. по цена од 250 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

75%

Заштеда

750 ден.

Добивате

Стоматолошки пакет:

 • Чистење на забен камен
 • Обработка на парадонтални џебови
 • Отстранување на меки наслаги
 • Полирање на забите со паста
 • Комплетен стоматолошки преглед на сите заби
 • План за понатамошно лекување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2018 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Тимот на П.З.У Д-р Кристијан има за задача да ги пружи нај квалитетните стоматолошки услуги на пациентите по нај прифатливи цени. Лицата со посебни потреби добиваат услуга со минимална цена. Дозволете професионалци да се грижат за вашата убава насмевка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.