50% попуст на комплетен психијатриски/психолошки преглед во ПЗУ Лазарус – ординација по психијатрија во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на комплетен психијатриски/психолошки преглед во ПЗУ Лазарус – ординација по психијатрија во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Адолф Циборовски бр.6

 • 02 6166 880

 • info@lazarus.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 18:00 Саб-Нед: 10:00 - 18:00

Добивате

Индивидуално психотераписко советување во времетраење од 45 мин.
При состојби на:

 • Анксиозност
 • Депресивно расположение
 • Зголемен стрес
 • Панични напади
 • Фобии

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.02.2018 до 10.03.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

ПЗУ “Лазарус” e нова ординација по психијатрија лоцирана во центарот на Скопје која нуди хармонична, природна и интимна атмосфера.

Во ПЗУ “Лазарус” клиентите го добиваат потребното внимание и   професионална услуга и грижа, а се применуваат најновите техники и методи за подобрување и исцелување на психичкото, односно менталното и физичкото здравје.

Пристапот и услугите во ПЗУ Лазарус се индивидуалистички, насочени кон клиентот, на неговата посебност и личност и неговите посебни потреби. Почнувајќи од првиот контакт и дијагностиката и низ текот на третманот, насоченоста и посветеноста на секој поединец во зависност од посебниот проблем се практика и приоритет. Високиот степен на етика и кодексот на однесување на персоналот се на беспрекорно и загарантирано ниво.

Психотерапиското советување кое ПЗУ Лазарус го нуди се применува при состојби на зголемен стрес, депресивно расположение, анксиозност, фобии и проблеми во секојдневните интерперсонални односи кое заедно со психофармаколошката терапија се смета за најдобар пристап при лекување на психичките растројства.

Во рамките на ординацијата, за Вашето психичко и физичко здравје, се грижи д-р Александар Ристески - психијатар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ