86% попуст на интернистички преглед + екг + ехо на срце + проценка во ПЗУ Поликлиника Медика Плус во вредност од 5500 ден. по цена од 790 ден.

Вредност

5500 ден.

Попуст

85.64%

Заштеда

4710.2 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 44

 • ул. Бојмија 1 мезанин 15 (до One/Neokom)

  Одведи ме таму

  02 2402 987; 078 217 577

Добивате

 • Интернистички преглед
 • Екг
 • Ехо на срце
 • Заклучок од направените испитувања и проценка на состојбата на срцето

*Прегледите ги извршува Д-р спец. интернист Александра Пармаковска Домазетовска

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.04.2019 до 20.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e претходна резервација

Опис

За сѐ подобро здравје!

Поликлиника Медика Плус е приватна здравствена установа основана во 2001 година со единствена цел – нудење на здравствена заштита по највисоки етички и професионални стандарди, услуга која е по желба и барање на корисниците.
Големото искуство и воочените недостатоци во јавното здравство беа поттик да на сите оние кои имаат потреба од соодветна медицинска грижа ја добијат брзо, едноставно и со највисок квалитет. 
Денес, поликлиника Медика Плус е име кое гарантира стручност, професионалност, квалитетна услуга по цена прифатлива за сите. 
Нашата визија е да имаме  задоволни, здрави и среќни клиенти и да создадеме место каде ќе може  комплетно да ги завршите сите работи на едно место и во исти ден. 
 

Во Поликлиника Медика Плус можете да извадите лекарски уверенија за сите возачки категории, продолжување на возачки категории за пензионери и останати возачки категории, инструктори и такси возачи, пловни објекти. Тука може да ја добиете и вашата обука и потврда за прва помош.

Во Медика Плус, ние ќе се погрижиме за вашето здравје во следниве специјалистички ординации:

 • Медицина на труд
 • Интерна медицина
 • Офталмологија
 • Оториноларингологија
 • Неврологија
 • Психијатрија
 • Психологија
 • Биохемиска лабораторија
 • Гинекологија
 • Општа медицина и домашна посета

Во Поликлиника Медика Плус можете да добиете претходни,  периодични, насочени и систематски прегледи кои можат да содржат основен пакет или проширен пакет на прегледи во зависност од вашите потреби и  работно место, како и сите видови на лекарски уверенија за вработување, студирање, државјанство и сл.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.