85% попуст на интернистички преглед + екг + ехо на срце + проценка во ПЗУ Поликлиника Медика Плус во вредност од 5500 ден. по цена од 790 ден.

Вредност

5500 ден.

Попуст

85%

Заштеда

4710 ден.

Купени: 124

 • ул. Бојмија 1 мезанин 15 (до One/Neokom)

  Одведи ме таму

  02 2402 987; 078 217 577

Добивате

 • Интернистички преглед
 • Екг
 • Ехо на срце
 • Заклучок од направените испитувања и проценка на состојбата на срцето

*Прегледите ги извршува Д-р спец. интернист Александра Пармаковска Домазетовска

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.12.2018 до 15.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e претходна резервација

Опис

Интерна медицина – кардиологија

Во него се чуваат најголемите љубови, во него се кријат најголемите тајни, тоа плаче и говори и кога ние не сакаме. Не дозволувајте некој да го повреди, а немојте ни вие. Грижата за вашето срце е грижа за вашиот живот. Закажете комплетен кардиолошки преглед со ехо на срце, екг и преглед од кардиолог специјалист.
Специјалистичка ординација по интерна медицина ги нуди следниве услуги:

 • Специјалистички прегледи
 • ЕКГ
 • Ехо на срце
 • Ехо на стомак (црн дроб, жолчка, панкреас, слезена, бубрези, мочен меур, простата)
 • Ехо на штитна жлезда и мерење на хормони на штитна жлезда
 • Спирометрија (функција на белите дробови)
 • Систематски предгледи
 • Менаџерски прегледи

Поликлиника МЕДИКА Плус е приватна здравствена установа основана во 2001 година со едниствена цел нудење на здравствена заштита по највисоки етички и професионални стандарди, услуга која е по желба и барање на корисниците

Поликлиника МЕДИКА Плус е име кое гарантира, стручност, професионалност, квалитетна услуга по цена прифатлива за сите. Палетата на услуги кои ги нуди поликлиниката опфаќаат услуги од:

 • Општа медицина
 • Медицина на труд
 • Специјалистички ординации
 • Биохемиска лабораторија

Индивидуалниот пристап, стручноста, искуството и пакети на услуги скроени согласно потребите и барањата на корисниците не прават да сме доверлив и лојален партнер на голем број корисници.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.