56% попуст на специјалистички преглед + 5 физикални терапии (електро терапија, ултразвук, ласер) во ПЗУ "Твое Здравје" во вредност од 3600 ден. по цена од 1590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

56% попуст на специјалистички преглед + 5 физикални терапии (електро терапија, ултразвук, ласер) во ПЗУ "Твое Здравје" во вредност од 3600 ден. по цена од 1590 ден.

Цена

1,590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,600 ден.

Попуст

56%

Заштеда

2,010 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Чедомир Минеровиќ бр. 27 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 072 603 232; 02 3201 021

 • info@tvoezdravje.com

Добивате

Специјалистички преглед + 5 физикални терапии

 • Електро терапија
 • Ултразвук
 • Ласер

* Третманите ги изведува специјалист физијатар


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2017 до 15.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи еден купон за себе
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Ординацијата ТВОЕ ЗДРАВЈЕ е наменета за сите вас кои водите грижа за вашето здравје, посакувате што поскоро да се вратите на секојдневните активности или да ги намалите и отстраните долгогодишните болки и проблеми. Се поголемиот број на задоволни клиенти и се поголемиот број на успешни професионални спортисти кои ни го доверуваат нивниот опоравок за што побргу враќање на спортските терени се знак дека нашата работа е беспрекорна и квалитетна и никогаш нема да прифаќаме компромиси во реализацијата на физикалната терапија.
Во модерен амбиент опремен со врвна апаратура од најреномираниот производител во светот “BTL” и високо-квалификувани кадри од областа на физикалната терапија,чии квалитет го препознале повеќе спортски клубови и федерации како Фудбалскиот Клуб Работнички (како единствена и официјална ординација за третман на членовите на клубот), Одбојкарска федерација на Македонија.
Широкиот спектар на услуги ги вклучува следните:

 • Професионални масажи
 • Шоквејв терапија
 • Електротерапија
 • Ултразвучна терапија
 • Магнетна терапија
 • Ласер
 • Топлотна терапија со парафин и парафанго
 • Кинезитерапевтски вежби за корекција на деформитети
 • Рехабилитација од повреди,
 • “COMPEX” програма за повраток на атрофирана и ослабена мускулатура
 • Апаратурна лимфна дренажа
 • Ехо дијагностика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ