75% попуст на комплетен специјалистички интернистички преглед: интернистички преглед, ехо на абдомен, ехо на СРЦЕ, ЕКГ и ехо на тироидна жлезда во ПЗУ Вимедика во вредност од 3500 ден. по цена од 890 ден.

РАСПРОДАДЕНО

75% попуст на комплетен специјалистички интернистички преглед: интернистички преглед, ехо на абдомен, ехо на СРЦЕ, ЕКГ и ехо на тироидна жлезда во ПЗУ Вимедика во вредност од 3500 ден. по цена од 890 ден.

Цена

890 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,500 ден.

Попуст

75%

Заштеда

2,610 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 52

 • Ѓуро Ѓаковиќ бр. 18 (спроти Излет кафе) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 5 110 509

 • contact@vimedika.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Комплетен специјалистички интернистички преглед: 

 • Интернистички преглед
 • Ехо на абдомен – вклучува ехо на органи како црн дроб, панкреас, слезина, бешика итн.
 • Ехо на СРЦЕ
 • ЕКГ
 • Ехо на тироидна жлезда

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2018 до 27.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на професионалци!

Откријте ги срцевите проблеми навреме и со помош на стручните совети на специјалистите од Вимедика постигнете врвна здравствена состојба!

Специјалистичката установа за интерна медицина Вимедика нуди врвна грижа, брза и точна дијагностика и соодветна терапија врз основа на комплетен интернистички преглед. Прегледите ги извршува Д-р специјалист по интерна медицина Виолета Христов со помош на својот тим.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ