3 ја следат оваа компанија


- 21%

Quamtrax Whey Protein 2000 gr

2390 ден.

1890 ден.

Опис

Состав: ултрафилтриран протеински концентрат од сурутка, 5% обезмастено какао во прав (Theobroma cacao L.), вкусови, згуснувач (ксантанова гума), засладувач (сукралоза). Содржи лактоза и соја. Може да содржи траги од глутен, јајца и риба. Содржина: 2 kg. ПРОТЕИН ОД СУРУТКА. Со вкус на чоколадо. Додаток во исхраната во прав за подготовка на напиток со протеини. Со засладувач. Внимание: Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана, ниту пак здрав начин на живот. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Чувајте надвор од дофат на деца.  

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Доставата за сума под 2000 ден, изнесува 150 ден.
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 078 362 092
 • Види ја продавницата на "Hardcоre Shop" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да се подигнете од локациите на "Hardore Shop - Битола"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Хардкор Шоп веќе 10 години е лидер во квалитет и увоз на премиум брендови на македонскиот суплемент пазар. Нашата фирма станува препознатлива по квалитетот на своите производи, овластената дистрибуција, учество на Македонски, Европски и Светски бодибилдинг натпревари и поддршка за голем број Македонски аматерски и професионални спортисти.

Квалитет и лојалност пред се !!!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.