Подарете креативен подарок! До 57% попуст на еден, десет или триесет QR стикери од Quant Coding (кои носат до вашето специјално снимено видео)

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

230 ден.

Попуст

57%

Заштеда

131 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Битолска, Демир Хисар, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078276015

  [email protected]

Добивате

Пакет QR видео стикери по избор од Quant Coding 

Опции на понудата:

1 стикер 230 ден. 99 ден.
10 стикери 738 ден. 499 ден.
30 стикери 2,214 ден. 1,199 ден.

QR кодовите се испечатени на самолеплива PVC фолија 
Доставата на стикерите е бесплатна и вклучена во цената

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2023 до 01.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот испратете го купон кодот заедно со вашата адреса за достава на [email protected]
 • Доставата на стикерите е бесплатна и вклучена во цената
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Подарете подарок со нешто специјално! Додадете видео честитка на вашиот подарок. Залепете го самолепливииот QR баркод на вашата честитка или подарок. Потоа скенирајте го и снимете видео. Прикаченото видео ќе се прикажува со секое следно скенирање. Работи на Andriod  и iOS, и функционира со вашиот интернет пребарувач (browser), нема потреба од инсталирање на никакви дополнителни апликации.

За повеќе инструкции следете го информативното YouTube видео:

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.