98% попуст на оnline курс за Coaching for Leaders and Consultants - Level 3 од Queen Mary Academy во вредност од 24 738 ден. (399 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

24738 ден.

Попуст

98%

Заштеда

24242 ден.

Купени: 1

Добивате

Оnline курс за Coaching for Leaders and Consultants (Level 3)

 • Времетраење: 3 часа и 52 минута
 • Број на модули: 39 кратки предавања
 • Пристап до материјалите: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.03.2020 до 07.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото 
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сте во потрага за подобрување на вашето лидерство и стручност на консултантите да помогне во зајакнувањето на вашите можности за кариера?

Градењето на задоволителна кариера може да биде доживотно процес, но ако сакате да стекнете конкурентска предност во вашето барање работа, не гледајте понатаму! Со овој тренинг за лидери и консултанти разбира, ќе се изгради цврста основа што ви треба за да започнете успешна кариера во индустријата за лидерство и консултанти. Курсот опфаќа суштински работи што треба да ги знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на раководството и консултантите. Ви обезбедува можност да го подобрите вашиот потенцијал за заработка.

Опфаќајќи сè што ви треба за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на лидерството и консултантите, оваа индустрија признаена сертификација вклучува 39 сеопфатни модули за големина на залак што можете да ги научите во свое време, темпо и околина. Завршете го вашиот курс и заработете ја квалификацијата за само 3 часа, 52 минути со посветена мрежна поддршка на која можете да верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.