98% попуст на оnline курс за Event Management - Level 3 од Queen Mary Academy во вредност од 24 738 ден. (399 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

24738 ден.

Попуст

98%

Заштеда

24242 ден.

Купени: 1

Добивате

Оnline курс за Event Management (Level 3)

 • Времетраење: 11 часа и 51 минута
 • Број на модули: 7
 • Пристап до материјалите: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.03.2020 до 07.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сакате да го подобрите вашиот познавање за управување со настани што ќе помогне да ги зголемите вашите можности за кариера?

Градењето на задоволителна кариера може да биде доживотeн процес, но ако сакате да стекнете конкурентска предност во вашето барање работа, овој курс е токму за Вас! Со овој курс за управување со настани, ќе ја изградите цврстата основа што ви треба за да започнете успешна кариера во индустријата за управување со настани. Курсот опфаќа суштински работи што треба да ги знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на управување со настани.

Ви обезбедува можност да го подобрите вашиот потенцијал за заработка. Опфаќајќи сè што ви треба за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на Управување со Настани, оваа индустрија признаена сертификација вклучува 7 сеопфатни модули за големина на залак што можете да ги научите во свое време, темпо и околина.

Завршете го вашиот курс и заработете ги квалификациите за само 11 ЧАСОВИ, 51 МИНУТИ со посветена мрежна поддршка на која можете да верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.