98% попуст на оnline курс за First Aid at Workplace - Level 2 од Queen Mary Academy во вредност од 21 142 ден. (341 €) по цена од 496 ден. (8 €)

img

Цена

496 ден.

Вредност

21142 ден.

Попуст

98%

Заштеда

20646 ден.

Преостанато време

Добивате

Оnline курс за First Aid at Workplace (Level 2)

 • Времетраење: 4 часа и 25 минути
 • Број на модули: 8
 • Пристап до материјалите: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.03.2020 до 07.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото 
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сте во потрага за подобрување на вашата прва помош на работното место за да помогнете во зајакнувањето на вашите можности за кариера?

Градењето на задоволителна кариера може да биде доживотно процес, но ако сакате да стекнете конкурентска предност во вашето барање работа, не гледајте понатаму! Со овој курс за прва помош на работното место, ќе ја изградите цврстата основа што ви треба за да започнете да започнете и да направите успешна кариера во индустријата за прва помош на работното место.

Курсот ги опфаќа најважните работи што треба да ги знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на Првата помош на работното место. Ви обезбедува можност да го подобрите вашиот потенцијал за заработка. Опфаќајќи сè што ви треба за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на Првата помош на работното место, оваа сертифицирана индустрија признава 8 сеопфатни модули за залак големина што можете да ги научите во свое време, темпо и околина. Завршете го вашиот курс и заработете ги квалификациите за само 4 часа, 25 минути со посветена мрежна поддршка на која можете да им верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.