98% попуст на оnline курс за Leadership & Management - Level 4 од Queen Mary Academy во вредност од 28 272 ден. (456 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

28272 ден.

Попуст

98%

Заштеда

27776 ден.

Купени: 2

Добивате

Оnline курс за Leadership & Management (Level 4)

 • Времетраење: 7 часa и 56 минути
 • Број на модули: 12
 • Пристап до материјалите: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.03.2020 до 31.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сакате да ги подобрите вашите вештини за лидерство и менаџмент за да помогнете во зајакнувањето на вашите можности за кариера?

Градењето на задоволителна кариера може да биде доживотно процес, но ако сакате да стекнете конкурентска предност во вашето барање работа, не гледајте понатаму! Со овој курс за лидерство и управување, ќе ја изградите цврстата основа што ви треба за да започнете успешна кариера во индустријата за лидерство и управување.

Курсот опфаќа суштински работи што треба да ги знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на Лидерството и Менаџментот. Ви обезбедува можност да го подобрите вашиот потенцијал за заработка. Опфаќајќи сè што ви треба за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на Лидерство и Менаџмент, оваа индустрија признаена сертификација вклучува 13 сеопфатни модули што можете да ги научите во свое време, темпо и околина. Завршете го вашиот курс и заработете ги квалификациите за само 1 недела, 6 дена со посветена мрежна поддршка на која можете да верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.