Уникатен подарок за Нова Година! 33% попуст на модерни новогодишни машки и женски Quick Sox чорапи во уникатно празнично пакување од For Lady

Вредност

300 ден.

Попуст

33%

Заштеда

101 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 21 | Остануваат: 179

Добивате

Еден пар машки или женски новогодишни чорапи во уникатно празнично пакување

*Достапни големини: од 36 до 46

Услови

  • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 15.01.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производите се подгнуваат директно од For Lady на ул. Даме Груев 5 (Кај Корзо Кафе)
  • Изборот на моделите се прави на лице место во продавницата според достапните дезени

Опис

Биди шик и тренди во секоја пигода! Модерен пар чорапи со дизјан по избор за разиграна комбинација во секоја пригода.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.