Модерен пар чорапи за разиграна комбинација во секоја пригода! До 29% попуст на пакување од 3, 4 или 7 пара машки или женски Quick Sox чорапи со уникатни дезени од For Lady

РАСПРОДАДЕНО

Модерен пар чорапи за разиграна комбинација во секоја пригода! До 29% попуст на пакување од 3, 4 или 7 пара машки или женски Quick Sox чорапи со уникатни дезени од For Lady

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

490 ден.

Попуст

29%

Заштеда

140 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 38

 • Даме Груев 5 (Кај Корзо Кафе), Скопје Македонија

Добивате

Пакување Quick Sox машки или женски чорапи по избор:

 • Пакување од 3 пара чорапи, цена: 490 ден. 350 ден.
 • Пакување од 4 пара чорапи, цена: 690 ден. 530 ден.
 • Пакување од 7 пара чорапи, цена: 1150 ден. 950 ден.

Достапни бореви:

 • женски 36 - 41
 • машки 42 - 46

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.06.2018 до 02.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подгнуваат директно од For Lady на ул. Даме Груев 5 (Кај Корзо Кафе)
 • Изборот на моделите се прави на лице место во продавницата според достапните дезени

Опис

Биди шик и тренди во секоја пигода! Модерен пар чорапи со дизјан по избор за разиграна комбинација во секоја пригода.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.