7 ја следат оваа компанија


Kiss

590 ден.

Преостанато време

Опис

3 пара QuickSox чорапи

Состав:

 • памук 80%
 • ликра 18%
 • еластин 2%

Величини:

 • универзална величина

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Quick Sox"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.