img

- 21%

21% попуст на работен стол Antara

3800 ден.

2999 ден.

Купени:

1
Катeгории:

Shopping Mall, Мебел, Столици

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Опис

Карактеристики 

 • Механизам CPT
 • Основа полиамидна
 • Тапацир штоф
 • Раконаслони фиксни
 • Боја темно СИВА

Димензии на стол:

 • Висина на цел стол од 940 до 1130 мм
 • Висина на наслон од 475 до 535
 • Висина од под до седалка од 440 до 570 мм
 • Ширина на седалка 46 цм
 • Длабочина на седалка 45 цм
 • Дозволена тежина на корисник до 120 кг

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.