- 13%

13% попуст на работен стол PUNKT (црна боја)

8000 ден.

6990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тапацирана со висококвалитетен штоф со отпорност при триење од 50 000 циклуси
 • Отпорна на оган: по стандарди EN 1021.1 & 1021.2
 • Механизам: 2 рачки за реглуација (Ergon 2L)
 • Основа: метална со хромирана обработка
 • Ширина на седалка: 49 cm.
 • Длабочина на седалка: 46 cm.
 • Висина на цел стол од: 98 до 118 cm.
 • Висина од под до седло: од 45,5 cm. до 58 cm.
 • Висина на наслон со можност за регулирање: од 55 cm. до 61 cm.
 • Боја: црна

*Земја на потекло Полска

*Производител NOWY STYL GROUP

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.