27% попуст на рачен блендер Rohnson R578 + бесплатна достава 1 година гаранција + подарок изненадување од "Крусел" во вредност од 2199 ден. по цена од 1599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

27% попуст на рачен блендер Rohnson R578 + бесплатна достава 1 година гаранција + подарок изненадување од "Крусел" во вредност од 2199 ден. по цена од 1599 ден.

Цена

1,599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,199 ден.

Попуст

27%

Заштеда

600 ден.

Купени : 12

Бесплатна достава
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Рачен блендер Rohnson R578  

 • бесплатна достава 
 • 1 година гаранција
 • подарок изненадување

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По повод 5 години соработка помеѓу Grouper и Крусел со овој купен купон добивате подарок изненадување. Листата на подароци погледнете ја ТУКА.
 • Подароците се доделуваат по случаен избор.
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 08:30 до 16:30 часот
 • Бесплатна достава!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќен и тивок мотор со моќност од 700 W
 • Пластичен контејнер 500 мл
 • Флексибилна спирала кабел за напојување 2 брзини на работа
 • Копче "Турбо" за максимална ефикасност
 • Сечила од нерѓосувачки челик Јамка за бесење и лесно складирање
 • Систем за лесно ослободување додатоци 
 • Гаранција 24 месеци

Димензии:

 • Висина: 22см 
 • Ширина: 19см
 • Длабочина: 19см 
 • Тежина: 1,2 кг.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ