60% попуст на рачен сецко Nicer Dicer Plus + бесплатна достава во вредност од 1000 ден. по цена од 399 ден.

60% попуст на рачен сецко Nicer Dicer Plus + бесплатна достава во вредност од 1000 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

1,000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

601 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 15

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Рачен сецко Nicer Dicer Plus

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Рачен сецко
 • Мултифункционален
 • Може да сецка месо, зеленчук, овошје, јаткасти плодови
 • Сечилата се направени од нерѓосувачки челик
 • Материјал: пластика, метал
 • Димензии: 13 x 8 x 9cm
 • Капацитет: 0.3L
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ