Рачен часовник – Quartz Antique 

990 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

59

Шифра:

001 021
Катeгории:

  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

Quartz Antique Watch 

Рачен часовник – Quartz Antique 

Модел: Unisex (машки и женски)

Часовникот е достапен во повеќе бои:

- Кафеаво ремче со црн часовник

- Црно ремче со црн часовник

- Кафеаво ремче со златен часовник

- Сино ремче со црн часовник

Материјал: Метал хром.

Ремче: Кожно.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.