Рачен федер

99 ден.

Шифра:

000 704
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Рачен федер за вежбање

 • Зајакнете ги сите мускули на раката.
 • Имајте челичен стисок.
 • Мала но корисна вежба за секоја прилика.
 • Во кола, на работа.. во џеб!! 
 • Се препорачува за луѓе кои што поголемиот дел од времето го поминуваат на работно биро, компјутер или работат со маус, тастатура, пенкало и сл.

 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.