53 ја следат оваа компанија


- 38%

Рачен сецко Easy Spin Cutter

550 ден.

340 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Рачен сецко
  • Мултифункционален
  • Може да сецка месо, зеленчук, овошје, јаткасти плодови
  • Сечилата се направени од нерѓосувачки челик
  • Материјал: пластика, метал
  • Димензии: 13 x 8 x 9 cm
  • Капацитет: 0,3 l

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.