42 ја следат оваа компанија


- 56%

Рачен сецко за компири

180 ден.

79 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000840
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Материјал: пластика + метал
 • х 1 сецко во пакување
 • Лесен за употреба
 • Може да се користи за декоративно сецкање и на други видови зеленчук 
 • Може да се мие во машина за садови
 • Димензии: 11 x 8 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.