30% попуст на рачно изработени лустери од дрвен фурнир од даб и бука со димензии по избор од JAMCRAFT

3700 ден.

2590 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Дрвени лустери од даб и бука кои создаваат уникатни сенки на ѕидовите.
Лустерите се погодни за секаков ентериер, затоа што секаде има место за парче природа. Ќе го направат вашиот дом пријатен и ќе му дадат угодна светлина навечер.
Лустерите се во природната боја на дрвото со што може да се види природната текстура на дрвото која проектира префинета мека светлина.
Дрвото обезбедува релаксирачки амбиент во кујната. Лустерите се погодни и за класични и за модерни стилови на простории, така што може да се вградат во кујни, дневни соби, ходници како и ресторани и кафетерии.

УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 11.10.2019 до 15.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Со секоj купен лустер следува бесплатна достава низ цела Македонија
  • За нарачка потребно е да се јавите на следниов телефонски број: 077 641 276

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 11.10.2019 до 15.11.2019
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.