0 ја следат оваа компанија


Рачно ткаен шал

1600 ден.

Преостанато време

Опис

Рачно ткаен шал од волница во две бои.

Бои: виолетова, драп
Димензии: 186 х 27 cm

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локации во договор со компанијата
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.