Racing track - авто стаза со два круга

559 ден.

Остануваат:

30

Шифра:

68782
Катeгории:

 • Бул. Киро Глигоров бр.13, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  075 386 601, 078 386 605, 02 5213 171

  uprava@apollomk.mk

Опис

Карактеристики:

 • Racing track е исклучително интересна поради својата форма​​​​
 • ​​​​ Вклучени се два автомобили кои работат според принципот "pull back".
 • Овозможува две деца да играат истовремено.
 • Автомобилите вртат во кругот.
 • Може да се состави од 14 парчиња, должина 250мм
 • Наменето за деца од 3 години.
 • Димензии: 47 x 6 x 25 cm
 • Тежина: 0,6 кг 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Apollo Toys". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Apollo Toys" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 ден..
Види ја продавницата на "Apollo Toys" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.