Дестинација Македонија! До 37% попуст на јадење по избор: штипска свинска пастрмајлија или специјалитет Соте Сртоганов во Радио Кафе Канал 77 - Штип

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! До 37% попуст на јадење по избор: штипска свинска пастрмајлија или специјалитет Соте Сртоганов во Радио Кафе Канал 77 - Штип

img

Цена

109 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

170 ден.

Попуст

36%

Заштеда

61 ден.

Купени : 21

 • ул. 5та Партиска Конференција ББ Штип, Macedonia (Македонија), 2000

 • 032 613 777, 078 500 077

 • radiocafe@kanal77.com.mk

Добивате

Јадење по избор:

 • Свинска пастрмајлија, цена: 170 ден. 109 ден.
 • Соте Строганов (телешки мускул, печурки, корнишони, павлака, компир), цена: 300 ден. 190 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.09.2017 до 30.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Радио Кафе Канал77 е вистинско место за одмор и релаксација,каде ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера. Ресторанот располага со голема покриена летна тераса, збогатена со многу зеленило,детско катче, приватен паркинг кој го задоволува капацитетот на сите гости.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ