До 69% попуст на третман со радиофреквенција, ултразвучна кавитација, липоласер, body wrapping или oриент фит третман за тело по избор во Beautela Royal Fit

img

Цена од

200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

67%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

Радиофреквенција 600 ден. 200 ден.
Ултразвучна кавитација 700 ден. 250 ден.
Body wrapping 800 ден. 250 ден.
Липоласер 800 ден. 300 ден.
Ориент фит 1,200 ден. 450 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 20.12.2022
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени
  • Едно лице може да купи максимум 5 купони
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Радиофреквенција е метод на длабинско загревање на кожата со помош на радиобранови. На периферијата на кожата се создава температура од 40 степени, додека во поткожното ниво температурата е 60 степени.

Локалното загревање предизвикува моментална реакција на колагенските влакна и истовремено го забрзува метаболизмот на фибропластите со што се забрзува произведување на нови колагенски и еластински влакна. Притоа, се создава мазна и здрава кожа која изгледа помладо.

Ултразвучна кавитација е метода на парцијално отстранување на масните клетки и целулит со ултразвук.

Тоа е неинвазивна и безболна терапија која овозможува брзо, сигурно и ефикасно преобликување на телото. Масните наслаги во поткожното ткиво се разбиваат, што директно резултира со намалување на обемот во третираниот дел од телото.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.