46 ја следат оваа компанија


RAIDER Агрегат монофазен 2 kW RD-GG02 + 1 година гаранција

12990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Напојување: 220V~50Hz
 • 12V DC
 • Моќност: 2000 W
 • Вртежи: 3600/min
 • Зафатнина: 163 cm3
 • Капацитет на резервоар: 14l
 • Потрошувачка: 0.32l/kWh
 • Тежина: 44 kg

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.