46 ја следат оваа компанија


RAIDER Pro Бормашина RD-ID28 (1796) + 1 година гаранција

2190 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50 Hz
 • Моќност: 810 W
 • Вртежи: 0-2800 min
 • Дупчење во:
 • Метал: 13 mm
 • Дрво: 25 mm
 • Бетон: 16 mm
 • Футер: 13 mm
 • Регулатор на вртежи
 • Реверс
 • Самозатегнувачки футер
 • 1  година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.