46 ја следат оваа компанија


RAIDER Pro Хилта RDP-HD39 (7075) + 1 година гаранција

5990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50 Hz
 • Моќност: 720 W
 • Вртежи: 900 min
 • Удари: 2700 min
 • Ударна сила: 3.8 J
 • Дупчење во:
  » метал: 13 mm
  » дрво: 30 mm
  » бетон: 24 mm
 • Футер: SDS+
 • Додатоци: 7
 • Самозатегнувачки футер
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.