53 ја следат оваа компанија


- 16%

RAIDER Pro Полнач за акумулатор RD-BC12 (2608) + 1 година гаранција

3900 ден.

3290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Напојување: 230V~50 Hz
  • Моќност: 310W
  • Излезен напон: 12/24 V
  • Јачина: 14 А
  • Капацитет: 92-210 Ah
  • Тежина: 7.7 kg.
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.