67% попуст на ракавици со боја по избор во вредност од 300 ден. по цена од 99 ден.

Цена: 99 ден.

67% попуст на ракавици со боја по избор во вредност од 300 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

67%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1

Можност за достава

Добивате

Ракавици со боја по избор

*Изборот на бојата зависи од достапната залиха 


Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.12.2016 до 31.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
  • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
  • Производот се подигнува еден ден по купувањето

Опис

Пар гумени ракавици со боја по избор 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ